ZAPROSZENIE

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, dziadków i przyjaciół naszej szkoły- SP1 im. M. Kopernika

na uroczystą wieczornicę połączoną ze wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych zorganizowaną w celu godnego uczczenia

100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Termin: 29 maja godz. 17 hala sportowa, czas trwania ok. 45 minut

Zachęcamy wszystkich uczniów klas I i IV do udziału w szkolnym konkursie plastycznym "Wiek Niepodległości" zorganizowanym z okazji 100 - lrcia odzyskania niepodległości.

REGULAMIN

Uczniowie naszej szkoły, ci młodsi i starsi, uczestniczyli w warsztatach plastycznych prowadzonych przez p. Agnieszkę Pietrzak oraz p. Beatę Stefańska i Izabellę Buchert. Uczniowie przygotowali kotyliony, które będą zaprezentowane, przypięte do odświętnych strojów, podczas uroczystości 3- majowego święta.

9 kwietnia 2014 r. Minister Obrony Narodowej zarządził do użycia w jednostkach Sił Zbrojnych RP kokardy heraldyczne (białe serce, czerwony otok), wpinane z lewej strony w klapę munduru lub ubioru cywilnego podczas uroczystości państwowych.

View the embedded image gallery online at:

21.04 odbył się rajd rowerowy " Ku niepodległości".  Dzięki życzliwości Koła Łowieckiego "Darz Bór" mogliśmy na ich polanie rozpalić ognisko i upiec kiełbaski. Odbył się również quiz wiedzy o odzyskaniu niepodległości . Oto wyniki:
I miejsce - Alicja Józefiak kl.2b
II miejsce -Sandra Wais kl.2a