Trzy dni minionego tygodnia spędziliśmy inaczej niż zwykle. Uczniowie klas: 6a, 7a, 7c i 8b zwiedzali Warszawę w jej najpiękniejszej odsłonie - bo wiosennej. Program byl bardzo bogaty, więc nogi nieco bolały. Spacerowaliśmy po Łazienkach, z galerii spoglądaliśmy na ławy poselskie w Sejmie i podziwialiśmy widok z 31. piętra Pałacu Kultury i Nauki. Oczywiście poznawaliśmy historię Warszawy, podziwiając Stare Miasto oraz wspaniale wnętrza Zamku Królewskiego. Uzupełniliśmy swą wiedzę w Muzeum Powstania Warszawskiego i na Powązkach, gdzie zobaczyliśmy mogły Rudego, Zośki i Alka. Nie zabrakło też emocji sportowych podczas zwiedzania Stadionu Narodowego. To były intensywne dni, a wrażenia pozostaną w naszej pamięci na długo.