22 maja odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny w Sułowie. Uczniowie zmagali się z zawiłościami polskiej pisowni, a naszą szkołę reprezentowali Wiktoria Szymczyk z kl. 7a i Maksymilian Małaszewski z kl. 8a. Z wielką radością i dumą ogłaszamy, że Maksymilian zajął I miejsce oraz zaszczytny tytuł Powiatowego Mistrza Ortografii. Gratulujemy!