W dniu 21 kwietnia nasi uczniowie wzięli udział w Konkursie Wiedzy o piłkarskim Śląsku Wrocław, który odbył się w X Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu. 📚⚽ W konkursie rywalizowały trzyosobowe drużyny ze szkół z całego województwa dolnośląskiego. Uczestnicy musieli wykazać się szeroką wiedzą dotyczącą zarówno historii, jak i współczesnych losów drużyny Śląsk Wrocław. 🧠💚 Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni 19 maja na Tarczyński Arena Wrocław, gdzie w sali konferencyjnej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. 🏟️✨ Każdy uczeń otrzymał upominki 🎁 oraz voucher na mecz Śląsk Wrocław ⚽. Niewątpliwą atrakcją było spotkanie z zawodnikami pierwszego zespołu — Lamine Ba oraz Jorge Yriarte, którzy osobiście wręczali nagrody uczestnikom. 🤝📸 Po części oficjalnej uczniowie mieli wyjątkową okazję zajrzeć za kulisy stadionu. 👀🏟️ Poznali m.in. zaplecze meczowe oraz szatnie, w których do spotkań przygotowują się piłkarze Śląsk Wrocław. ⚽🔥

Naszą szkołę reprezentowali wierni kibice Śląska:

💚 Lena Ficek
💚 Aleksy Posor
💚 Michał Łabiak
💚 Bartek Brdys

Opiekunem grupy był Pan Paweł Urbański.