
Z całego serca dziękujemy Państwu Bogumile i Pawłowi Bulińskim Tartak Czatkowice za przekazanie pięknych drewnianych donic, które stały się wyjątkową ozdobą wejścia do naszej szkoły i hali sportowej. ![]()
![]()
Dzięki Państwa życzliwości, otwartości i ogromnemu sercu nasze szkolne otoczenie zyskało jeszcze więcej uroku, ciepła i kolorów 
Donice nie tylko upiększają przestrzeń, ale także sprawiają, że każdy wchodzący do szkoły jest witany miłą i przyjazną atmosferą 

To piękny przykład współpracy i wsparcia lokalnej społeczności 
Dziękujemy za okazaną pomoc, zaangażowanie i gest, który pokazuje, jak wiele dobra można wspólnie stworzyć 

Serdecznie dziękujemy!