Dziel się dobrem, to motto obchodów Dnia Dziecka w klasie 7a.

W tym celu uczniowie wraz z wychowawcą przygotowali 30 posiłków, którymi zaopatrzyli przyszkolną lodówkę społeczną. Serwowaliśmy wielkopolski gzik ze szczypiorkiem, rzodkiewką oraz ziemniakami i masłem. Uczniowie chętnie włączyli się w akcję, dostrzegając potrzeby innych. Przygotowywaniu posiłków towarzyszyły niekończące się rozmowy, ale o to też chodziło.

Po pracy czekała na uczniów nagroda. Najpierw przejażdżka elektrobusikiem po Dolinie Baryczy. Dziękujemy Fundacji Na Rzecz Ziemi Milickiej za super atrakcję.

Sprzed szkoły wyruszyliśmy w kierunku zalewu, następnie udaliśmy się do Duchowej, gdzie zwiedziliśmy wiatrak Koźlak, następnie rozkoszowaliśmy się pięknymi widokami z wieży w Grabownicy. Kolejny punkt to grobla między stawami w Rudzie Milickiej. Po bezpiecznym dotarciu do szkoły, udaliśmy się na lody. To był dzień pełen atrakcji, ale też i pomocy innym.

1. F. S.