Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.

Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.

Za pomoc i życzliwość

DZIĘKUJEMY !!!

Szkolny wolontariat oraz koło PCK składają serdeczne podziękowania uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz wszystkim osobom zaangażowanym i wspierającym akcje, które dotychczas odbyły się w naszej szkole, miedzy innymi akcja : „WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI” , KASZTANKI DLA HOSPICJUM, „PODARUJ ZNICZ NA KRESY WSCHODNIE”, „PAKA DLA ZWIERZAKA” ORAZ „GÓRA SREBRA” PCK. Dziękujemy za okazane wsparcie i za to że mogliśmy liczyć na Państwa otwarte serca, które tak przepięknie potrafią dzielić się dobrem z innymi. Jak zwykle Milicka Jedynka nie zawiodła . To jeszcze nie koniec niesienia pomocy potrzebującym, niebawem pojawią się nowe akcje oraz zbiórki które mogą odmienić życie tym którzy potrzebują pomocy, zachęcamy do śledzenia szkolnej strony internetowej oraz FB i niesienia pomocy. Warto pomagać!

Szkolny wolontariat