W minionym już roku szkolnym 2021/22 SKO działające w naszej szkole uczestniczyło w konkursie Programu edukacyjnego TalentowiSKO pt: ,,Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”. Była to już IX edycja tegoż konkursu. Działania konkursowe dotyczyły tematu oszczędzania w połączeniu z dbaniem o środowisko naturalne. Miło nam zakomunikować, że ,,nasze” SKO zdobyło II miejsce (I miejsca nie przyznano w ogóle) w regionalnym konkursie. W związku ze zdobytym miejscem, nasza szkoła otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 2300zł.

Opiekun SKO gratuluje wygranej wszystkim członkom SKO w naszej szkole, jednocześnie dziękując uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie w pracach konkursowych.  Życzymy wszystkim ciepłych, słonecznych wakacji i miłego odpoczynku.