Uczniowie klasy 2 C otrzymali przemiłą niespodziankę od klasy 2 C ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej -Curie w Krotoszynie w postaci samodzielnie wykonanych kartek z życzeniami wielkanocnymi. Wszystkie życzenia przeczytaliśmy z ogromnym zainteresowaniem i uśmiechem na twarzy. Wielkim zaskoczeniem było to, że dla każdego ucznia była kolorowa kartka. Serdecznie dziękujemy dzieciom ze szkoły w Krotoszynie. Składamy serdeczne życzenia: Gdy nadejdzie Wielkanocny poranek Niech spełnią się życzenia tęczowych pisanek... Mazurków kajmakowych, bazi srebrzystych, Bogatego zająca i kurczaczków puszystych. Świątecznego nastroju, biesiady obfitej, Lukrowego baranka, a w dyngusa - głowy wodą zmytej! Uczniowie klasy 2 C.